Spor Hukuku Enstitüsü

Sporda Güncel Sorunlar Paneli Gerçekleştirildi. PDF Yazdır e-Posta

Enstitümüzün katkılarıyla, 24.04.2012 tarihinde, İstanbul Ticaret Üniversitesi Eminönü Kampüsü Prof. Dr. İsmail Özaslan Konferans salonunda ''Spor Hukukunda Güncel Sorunlar'' kapsamında, "Şike ve Teşvik Primi" konulu panel gerçekleştirildi.

Panel, CAS Hakemi ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Başkan Yardımcısı ve Üyemiz Sayın Av. Türker ARSLAN'ın moderatörlüğünde gerçekleşti ve açılış konuşması İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ticaret Hukuku Anabilimdalı Öğretim Üyesi Sayın Doç. Dr. Ömer ÖZKAN tarafından yapıldı. Enstitümüzün Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Av. H. Alpay KÖSE ve Üyemiz Sayın Av. Aytekin GÜRBÜZ ile Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ceza Hukuku Anabilimdalı Öğretim Üyesi Sayın Dr. Mehmet Emin ALŞAHİN yoğun ilgi ve katılımın olduğu panelde şike ve teşvik konusunu enine boyuna tartışarak konuyu sırasıyla, spor hukuku, ceza hukuku ve dünyadan örneklerle masaya yatırıp katılımcıları bilgilendirdi. Panelin sonunda katılımcıların sorularının yanıtlanması ile yine gündemde yer alan başkaca spor hukuku sorunları da tartışıldı.

Fotoğraflar için tıklayın.

 

Sitemize Hoşgeldiniz...

GENEL DUYURU

Değerli Üyelerimiz,

Dernek üye defterinde kayıtlı email adreslerinin güncellenmesi amacı ile, genelsekreter@sporhukuku.org adresine kullanmakta olduğunuz email adresi ile başvuru yapılmasını rica ederiz.

Saygılarımızla,
SHED Genek Sekreterlik

ÖNEMLE DUYURULUR

"SİTEMİZDE YAZARININ ADI BELİRTİLMEK SURETİYLE YAYINLANAN TÜM MAKALELER, SADECE ADI GEÇEN YAZARIN GÖRÜŞÜNÜ YANSITMAKTA OLUP MAKALENİN YAYINLANMASI ENSTİTÜMÜZÜN YAZAR İLE AYNI GÖRÜŞTE OLDUĞU ANLAMINA GELMEZ."

Mevzuat