Spor Hukuku Enstitüsü

Üyelik PDF Yazdır e-Posta

“Derneğimizin, üyelerin üyelik giriş ödentileri ile yıllık aidatlarının Dernek Tüzüğü’nün 13/m ve 26/a maddeleri gereğince tespiti yetkisi Genel Kurul’a aittir. Her ne kadar 26. maddesi giriş aidatının 400.-YTL, yıllık aidatın da 600.- YTL olmasını öngörmüş ise de dernek üyelerinin ortak iradesini yansıtacak olan Genel Kurul’dur. Derneğin 27 Kasım 2010 taarihinde yapmış olduğu III. Olağan Genel Kurul Toplantısında, Derneğin  2011 yılı için giriş ödentisinin 200 TL ve yıllık aidatının 100 TL olarak tespiti teklif edilmiş; teklif oylamaya sunulmuş ve Genel Kurul’da oy birliği ile kabul edilmiştir.

Not : 27 Kasım 2010 tarihinde yapılan 3. Olağan Genel Kurul Toplantısında Giriş ödentisi ve yıllık aidat konusunda yukarıdaki karar alınmıştır”


Spor Hukuku Enstitüsü'ne Üyelik beyannamesine ulaşmak için Tıklayınız...
Spor Hukuku Enstitüsü'ne Üyelik Aidatını Kredi Kartı ile Ödeme Formuna Ulaşmak İçin Tıklayınız...

 

 

Sitemize Hoşgeldiniz...

GENEL DUYURU

Değerli Üyelerimiz,

Dernek üye defterinde kayıtlı email adreslerinin güncellenmesi amacı ile, genelsekreter@sporhukuku.org adresine kullanmakta olduğunuz email adresi ile başvuru yapılmasını rica ederiz.

Saygılarımızla,
SHED Genek Sekreterlik

ÖNEMLE DUYURULUR

"SİTEMİZDE YAZARININ ADI BELİRTİLMEK SURETİYLE YAYINLANAN TÜM MAKALELER, SADECE ADI GEÇEN YAZARIN GÖRÜŞÜNÜ YANSITMAKTA OLUP MAKALENİN YAYINLANMASI ENSTİTÜMÜZÜN YAZAR İLE AYNI GÖRÜŞTE OLDUĞU ANLAMINA GELMEZ."

Mevzuat